39. Teakbord med 4 stolar

Bertil Fridhagen, Bodafors
D 115cm
2 x ilägg 55cm
Bra bruksskick, hård slitage på tyget

Varunr 10038

25 Maj 2014 18:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 1 800 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

1 800 SEK2014-05-25 18:07
1 700 SEK2014-05-25 18:06
1 000 SEK2014-05-25 16:41
300 SEK2014-05-23 11:58
300 SEK2014-05-24 19:52
225 SEK2014-05-23 17:34
125 SEK2014-05-23 10:01
100 SEK Startpris

Premiärauktion, avslut 25 maj, Söndag 18:00

Dygnet runt på goteborgsauktioner.se och fre 13-18 samt lör 11-14 i vår lokal på Tillgängligheten 3 i Göteborg. Extraöppet auktionsdagen 11-14 Objekten ställs ut i lokalen för visning kontinuerligt

Realtidsauktion på hemsidan söndag 25 maj 18:00

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.