40. Teakskåp

Hårt slitage, repor, fläckar
Skyltmärkt Ferdinand Lundqvist
H 70cm
B 80cm
D 41cm

Varunr 10039

25 Maj 2014 18:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 100 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

100 SEK2014-05-25 18:06
100 SEK Startpris

Premiärauktion, avslut 25 maj, Söndag 18:00

Dygnet runt på goteborgsauktioner.se och fre 13-18 samt lör 11-14 i vår lokal på Tillgängligheten 3 i Göteborg. Extraöppet auktionsdagen 11-14 Objekten ställs ut i lokalen för visning kontinuerligt

Realtidsauktion på hemsidan söndag 25 maj 18:00

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.