33. 3-lådig byrå, Alm, 1940-tal

Art Deco, 90 x 42, höjd 74, enstaka smårepor

Varunr 10446

29 Juni 2014 18:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 250 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

250 SEK2014-06-29 08:07
225 SEK2014-06-29 08:46
100 SEK2014-06-25 14:01
100 SEK Startpris

Realtidsauktion med start 29 juni 18:00,

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.