33. 3-lådig byrå, Alm, 1940-tal

Art Deco, 90 x 42, höjd 74, enstaka smårepor

Varunr 10446

29 Juni 2014 18:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 250 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

250 SEK2014-06-29 08:07
225 SEK2014-06-29 08:46
100 SEK2014-06-25 14:01
100 SEK Startpris

Realtidsauktion med start 29 juni 18:00,

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt