34. Fåtölj 1950-tal

Dålig stoppning, slitage

Varunr 10447

29 Juni 2014 18:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 100 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

100 SEK2014-06-22 20:17
100 SEK Startpris

Realtidsauktion med start 29 juni 18:00,

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt