34. Fåtölj 1950-tal

Dålig stoppning, slitage

Varunr 10447

29 Juni 2014 18:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 100 SEK1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK

100 SEK2014-06-22 20:17
100 SEK Startpris

Realtidsauktion med start 29 juni 18:00,

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.