5. Soffbord i teak

Med tidningshylla, skivan fläckig, fanerskador, 150 x 81, höjd 55 cm

Varunr 10418

29 Juni 2014 18:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 500 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

400 SEK2014-06-23 11:14
350 SEK2014-06-29 14:59
125 SEK2014-06-24 22:02
100 SEK Startpris

Realtidsauktion med start 29 juni 18:00,

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.