42. Fönsterbord 1800-tal

Skivan i rotfaner, 60 x 40, höjd 78 cm, smärre skavanker

Varunr 10660

13 Juli 2014 18:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 100 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

Utrop 600 SEK

100 SEK2014-07-08 22:25
100 SEK Startpris

Realtidsauktion 13 Juli,

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.