42. Fönsterbord 1800-tal

Skivan i rotfaner, 60 x 40, höjd 78 cm, smärre skavanker

Varunr 10660

13 Juli 2014 18:00

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK 100 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 600 SEK

100 SEK2014-07-08 22:25
100 SEK Startpris

Realtidsauktion 13 Juli,

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt