12. Skrivbord i ek, 1940-tal

Med tillhörande stol, ngt fläckig skiva, några små fanerskador i lådorna, 125 x 64, höjd 77 cm

Varunr 10848

27 Juli 2014 18:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK 350 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 600 SEK

350 SEK2014-07-27 16:22
300 SEK2014-07-27 17:55
100 SEK Startpris

Realtidsauktion 27 Juli,

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.