30. 6 st grogglas med slipad dekor

1950-tal, litet nagg i ett av glasen, höjd 14 cm

Varunr 10866

27 Juli 2014 18:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 100 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

Utrop 200 SEK

100 SEK2014-07-27 14:40
100 SEK Startpris

Realtidsauktion 27 Juli,

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.