9. Gustaviansk spegel

1900-tal, förgylld med ornament, fint skick, 92 x 92 cm

Varunr 11766

7 September 2014 19:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 550 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

Utrop 800 SEK

550 SEK2014-08-25 23:04
500 SEK2014-09-06 19:12
150 SEK2014-08-29 20:03
50 SEK Startpris

Realtidsauktion 7 september,

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.