9. Gustaviansk spegel

1900-tal, förgylld med ornament, fint skick, 92 x 92 cm

Varunr 11766

7 September 2014 19:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 550 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

Utrop 800 SEK

550 SEK2014-08-25 23:04
500 SEK2014-09-06 19:12
150 SEK2014-08-29 20:03
50 SEK Startpris

Realtidsauktion 7 september,

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt