12. Köksbänkskiva i teak

1950-tal, bruksslitage, längd 240, djup 62,5 cm

Varunr 14820

28 December 2014 19:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 600 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

600 SEK2014-12-28 18:57
600 SEK2014-12-28 19:03
450 SEK2014-12-28 19:03
350 SEK2014-12-28 19:02
250 SEK2014-12-28 02:15
200 SEK2014-12-24 15:05
100 SEK2014-12-21 21:29
50 SEK Startpris

Realtidsauktion 28 december 19.00,

Realtidsauktion på hemsidan söndag 28 december 19:00

Extraöppet för visning auktionsdagen 11-15

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.