36. Bordslampa

Tenn, 1940-tal, skärm med skador, höjd (lampan) 40 cm

Varunr 14844

28 December 2014 19:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 300 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

300 SEK2014-12-28 12:31
300 SEK2014-12-28 19:08
200 SEK2014-12-28 11:45
50 SEK2014-12-18 00:11
50 SEK Startpris

Realtidsauktion 28 december 19.00,

Realtidsauktion på hemsidan söndag 28 december 19:00

Extraöppet för visning auktionsdagen 11-15

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.