39. Akvarell, Oskar Bergman

"Vinter i skogen", Signerad "Oskar Bergman 1931", 26 x 37 cm

Varunr 14847

28 December 2014 19:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 2 200 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

2 200 SEK2014-12-28 19:09
2 000 SEK2014-12-28 19:09
1 700 SEK2014-12-28 16:22
1 300 SEK2014-12-28 12:28
700 SEK2014-12-18 17:40
400 SEK2014-12-18 07:11
50 SEK Startpris

Realtidsauktion 28 december 19.00,

Realtidsauktion på hemsidan söndag 28 december 19:00

Extraöppet för visning auktionsdagen 11-15

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.