5. Kandelabrar

Ett par, zink med förgyllda detaljer, skador, höjd 60 cm

Varunr 13986

28 December 2014 19:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK 800 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

800 SEK2014-12-28 18:49
700 SEK2014-12-28 19:00
500 SEK2014-12-28 18:34
300 SEK2014-12-21 21:28
100 SEK2014-12-17 23:40
75 SEK2014-12-18 00:08
50 SEK Startpris

Realtidsauktion 28 december 19.00,

Realtidsauktion på hemsidan söndag 28 december 19:00

Extraöppet för visning auktionsdagen 11-15

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.