6. Bokhylla i teak

Med skrivskiva, 3 dörrar med bakomliggande hyllplan samt 4 utdragslådor, smärre slitage samt repor, 170 x 120, djup 40 cm

Varunr 14814

28 December 2014 19:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 350 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK

350 SEK2014-12-28 19:02
300 SEK2014-12-28 19:02
200 SEK2014-12-28 19:01
50 SEK Startpris

Realtidsauktion 28 december 19.00,

Realtidsauktion på hemsidan söndag 28 december 19:00

Extraöppet för visning auktionsdagen 11-15

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.