9. Stolar, "Bomerang" Alfred Christensen

3 st, Slagelse Möbelfabrik, slitage samt skador

Varunr 14817

28 December 2014 19:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 1 200 SEK18 00 SEK19 00 SEK

1 200 SEK2014-12-28 19:01
1 100 SEK2014-12-28 19:01
900 SEK2014-12-28 15:23
400 SEK2014-12-21 21:29
50 SEK Startpris

Realtidsauktion 28 december 19.00,

Realtidsauktion på hemsidan söndag 28 december 19:00

Extraöppet för visning auktionsdagen 11-15

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.