23. Matta, Hamadan

Slitage, lagningar, 300 x 117 cm

Varunr 15157

18 Januari 2015 19:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 350 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

350 SEK2015-01-18 19:05
300 SEK2015-01-18 19:05
250 SEK2015-01-18 19:05
200 SEK2015-01-18 17:54
200 SEK2015-01-18 19:05
50 SEK2015-01-01 15:34
50 SEK Startpris

Realtidsauktion 18 januari 19.00,

Mån-tis 11-18, fre 13-18, lör 11-15, Sön 11-15 (endast auktionsdagen)

Realtidsauktion på hemsidan söndag 18 januari 19:00

Läs hur realtidsauktionen fungerar på vår hemsida:
http://goteborgsauktioner.se/index.php/att-koepa

Extraöppet för visning auktionsdagen 11-15

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.