41. Kornett, Ahlberg & Ohlsson

Tidigt 1900-tal, skador samt slitage

Varunr 15175

18 Januari 2015 19:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 1 400 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

1 400 SEK2015-01-18 19:09
1 300 SEK2015-01-18 19:09
1 200 SEK2015-01-18 12:02
450 SEK2015-01-04 10:14
50 SEK Startpris

Realtidsauktion 18 januari 19.00,

Mån-tis 11-18, fre 13-18, lör 11-15, Sön 11-15 (endast auktionsdagen)

Realtidsauktion på hemsidan söndag 18 januari 19:00

Läs hur realtidsauktionen fungerar på vår hemsida:
http://goteborgsauktioner.se/index.php/att-koepa

Extraöppet för visning auktionsdagen 11-15

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.