43. Servisdelar

1800-tal, okänd tillverkare, tekoppar, kaffekoppar assietter mm, fint skick, ngn enstaka nagg kan förekomma

Varunr 15177

18 Januari 2015 19:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 250 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

250 SEK2015-01-17 17:09
200 SEK2015-01-18 19:09
50 SEK2015-01-09 09:37
50 SEK Startpris

Realtidsauktion 18 januari 19.00,

Mån-tis 11-18, fre 13-18, lör 11-15, Sön 11-15 (endast auktionsdagen)

Realtidsauktion på hemsidan söndag 18 januari 19:00

Läs hur realtidsauktionen fungerar på vår hemsida:
http://goteborgsauktioner.se/index.php/att-koepa

Extraöppet för visning auktionsdagen 11-15

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.