8. Zebraskinn

1900-tal, mindre skador

Varunr 14955

18 Januari 2015 19:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 1 900 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

1 900 SEK2015-01-18 19:02
1 800 SEK2015-01-18 19:02
1 500 SEK2015-01-18 19:01
1 300 SEK2015-01-04 20:39
1 000 SEK2015-01-05 18:54
300 SEK2015-01-03 20:35
125 SEK2015-01-03 17:35
75 SEK2015-01-02 01:35
50 SEK Startpris

Realtidsauktion 18 januari 19.00,

Mån-tis 11-18, fre 13-18, lör 11-15, Sön 11-15 (endast auktionsdagen)

Realtidsauktion på hemsidan söndag 18 januari 19:00

Läs hur realtidsauktionen fungerar på vår hemsida:
http://goteborgsauktioner.se/index.php/att-koepa

Extraöppet för visning auktionsdagen 11-15

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.