22. Vas, Tilgmans Dagny Petrusson

Mindre lagning, smärre nagg, höjd 58 cm

Varunr 17572

12 April 2015 19:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK 350 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

350 SEK2015-04-12 18:41
300 SEK2015-04-12 18:39
125 SEK2015-03-28 17:10
50 SEK Startpris

Stadsauktion 12 april 19:00,

Observera våra nya öppettider under sommaren! Mån-tis 11-18, lör 11-15

Läs hur realtidsauktionen fungerar på vår hemsida:
http://goteborgsauktioner.se/index.php/att-koepa

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.