15. Koffert

Tidigt 1900-tal, smärre slitage, 75 x 45, höjd 52 cm

Varunr 17845

19 April 2015 19:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 250 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

250 SEK2015-04-19 18:21
200 SEK2015-04-14 19:17
75 SEK2015-04-12 21:36
50 SEK2015-04-08 08:52
50 SEK Startpris

Stadsauktion 19 april 19:00,

Observera våra nya öppettider under sommaren! Mån-tis 11-18, lör 11-15

Läs hur realtidsauktionen fungerar på vår hemsida:
http://goteborgsauktioner.se/index.php/att-koepa

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.