19. Spegel

Sekelskifte 18/1900-tal, ek, facettslipad spegelglas, smärre slitage, 73 x 63 cm

Varunr 17849

19 April 2015 19:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 50 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

50 SEK2015-04-14 12:16
50 SEK Startpris

Stadsauktion 19 april 19:00,

Observera våra nya öppettider under sommaren! Mån-tis 11-18, lör 11-15

Läs hur realtidsauktionen fungerar på vår hemsida:
http://goteborgsauktioner.se/index.php/att-koepa

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.