29. Byrå

17/1800-tal, furu, delvis bortskrapad färg, slitage, 95 x 52, höjd 82 cm

Varunr 17859

19 April 2015 19:00

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 1 500 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

1 500 SEK2015-04-19 19:07
1 400 SEK2015-04-19 19:07
500 SEK2015-04-19 18:50
50 SEK Startpris

Stadsauktion 19 april 19:00,

Observera våra nya öppettider under sommaren! Mån-tis 11-18, lör 11-15

Läs hur realtidsauktionen fungerar på vår hemsida:
http://goteborgsauktioner.se/index.php/att-koepa

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.