8. Pallar

Ett par, vitlackerat stål med sits av formpressat teakfaner. Smärre slitage. Sitthöjd 45 cm.

Varunr 20639

16 Augusti 2015 19:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 250 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

250 SEK2015-08-16 19:01
200 SEK2015-08-10 17:04
200 SEK2015-08-15 20:06
50 SEK2015-08-07 15:11
50 SEK Startpris

Stadsauktion 16 augusti 19:00,

Dygnet runt på goteborgsauktioner.se och mån 11-19, tis-tor 12-18, samt 11-14 lör i vår lokal på Tillgängligheten 3 i Göteborg. Objekten ställs ut i lokalen för visning senast en vecka innan auktionen.

Läs gärna hur realtidsauktionen fungerar på vår hemsida:
http://goteborgsauktioner.se/index.php/att-koepa

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.