3. Karmstolar

Skinnklädda, delvis förgyllt trä, sprucken och torr klädsel, bruksslitage, högsta höjd ca 142 cm.

Varunr 20891

23 Augusti 2015 19:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 2 200 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK

2 200 SEK2015-08-23 19:00
2 000 SEK2015-08-20 16:07
800 SEK2015-08-23 15:55
75 SEK2015-08-17 07:14
50 SEK Startpris

Stadsauktion 23 Augusti 19:00,

Dygnet runt på goteborgsauktioner.se och mån 11-19, tis-tor 12-18, samt 11-14 lör i vår lokal på Tillgängligheten 3 i Göteborg. Objekten ställs ut i lokalen för visning senast en vecka innan auktionen.

Titta gärna hur realtidsauktionen fungerar på vår hemsida:
https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk&feature=youtu.be

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt