4. AWAB-pall

Bruksslitage, repor på metallstomme, fläckad klädsel.

Varunr 20892

23 Augusti 2015 19:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 600 SEK14 00 SEK15 00 SEK

600 SEK2015-08-23 19:00
500 SEK2015-08-23 19:00
450 SEK2015-08-23 19:00
300 SEK2015-08-23 18:39
250 SEK2015-08-17 20:50
200 SEK2015-08-19 07:55
50 SEK2015-08-15 16:31
50 SEK Startpris

Stadsauktion 23 Augusti 19:00,

Dygnet runt på goteborgsauktioner.se och mån 11-19, tis-tor 12-18, samt 11-14 lör i vår lokal på Tillgängligheten 3 i Göteborg. Objekten ställs ut i lokalen för visning senast en vecka innan auktionen.

Titta gärna hur realtidsauktionen fungerar på vår hemsida:
https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk&feature=youtu.be

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.