2. Gammal butiksmonter

Tidigt 1900-tal, trä samt glas med 9 st fack, bruksslitage, 60 x 30, höjd 130 cm

Varunr 21971

20 September 2015 19:00

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK 2 200 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

2 200 SEK2015-09-20 19:00
2 000 SEK2015-09-20 15:48
1 800 SEK2015-09-20 18:14
1 400 SEK2015-09-14 19:26
1 300 SEK2015-09-13 18:29
1 200 SEK2015-09-12 14:05
900 SEK2015-09-09 22:56
700 SEK2015-09-08 22:44
300 SEK2015-09-07 22:20
50 SEK2015-09-07 20:40
50 SEK Startpris

Stadsauktion 20 September 19:00,

Titta gärna hur realtidsauktionen fungerar:
https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk&feature=youtu.be

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.