41. Soffa, Nyrenässans

Slutete av 1800-tal, hjulförsedda framben, bruksslitage, längd 120 cm

Varunr 21302

20 September 2015 19:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK 100 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

100 SEK2015-09-20 00:33
75 SEK2015-09-20 19:11
50 SEK Startpris

Stadsauktion 20 September 19:00,

Titta gärna hur realtidsauktionen fungerar:
https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk&feature=youtu.be

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt