11. Kopparhink

1800-tal, smärre bruksslitage, mindre bucklor, höjd 17, diam 33 cm

Varunr 22513

4 Oktober 2015 19:00

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 250 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

250 SEK2015-10-04 19:02
200 SEK2015-10-04 19:02
175 SEK2015-10-04 19:02
50 SEK Startpris

Stadsauktion 4 Oktober 19:00,

Titta gärna hur realtidsauktionen fungerar:
https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk&feature=youtu.be

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.