11. Kopparhink

1800-tal, smärre bruksslitage, mindre bucklor, höjd 17, diam 33 cm

Varunr 22513

4 Oktober 2015 19:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 250 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

250 SEK2015-10-04 19:02
200 SEK2015-10-04 19:02
175 SEK2015-10-04 19:02
50 SEK Startpris

Stadsauktion 4 Oktober 19:00,

Titta gärna hur realtidsauktionen fungerar:
https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk&feature=youtu.be

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt