15. Byrå

1880/90-tal, valnöt samt rotfaner, smärre bruksslitage, 90 x 49, höjd 108 cm

Varunr 22484

4 Oktober 2015 19:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 300 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

300 SEK2015-10-03 16:17
250 SEK2015-10-04 18:50
50 SEK Startpris

Stadsauktion 4 Oktober 19:00,

Titta gärna hur realtidsauktionen fungerar:
https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk&feature=youtu.be

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.