33. Tubkikare

1800-tal, bruksslitage, löst montage, längd 25-75 cm

Varunr 22503

4 Oktober 2015 19:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 300 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

300 SEK2015-10-04 11:38
250 SEK2015-10-01 10:39
200 SEK2015-09-21 21:47
100 SEK2015-09-30 15:11
50 SEK2015-09-21 14:37
50 SEK Startpris

Stadsauktion 4 Oktober 19:00,

Titta gärna hur realtidsauktionen fungerar:
https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk&feature=youtu.be

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.