42. Matbord

Ek, 1970-tal, smärre bruksslitage, ngt fläckig skiva, diam. 115, höjd 73, 2 ilägg 'a 55 cm

Varunr 22522

4 Oktober 2015 19:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 450 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

450 SEK2015-10-04 19:09
400 SEK2015-10-04 17:34
300 SEK2015-10-04 19:09
100 SEK2015-10-02 21:05
75 SEK2015-09-28 14:05
50 SEK2015-09-24 23:08
50 SEK Startpris

Stadsauktion 4 Oktober 19:00,

Titta gärna hur realtidsauktionen fungerar:
https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk&feature=youtu.be

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt