43. Stol, "Danform"

Danmark, sitsen klädd med svart läder, underrede i stål. Slitage och skador på lädret.

Varunr 22523

4 Oktober 2015 19:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 150 SEK4 00 SEK5 00 SEK

150 SEK2015-10-04 19:10
125 SEK2015-10-04 19:09
100 SEK2015-10-04 19:09
50 SEK2015-10-04 16:45
50 SEK Startpris

Stadsauktion 4 Oktober 19:00,

Titta gärna hur realtidsauktionen fungerar:
https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk&feature=youtu.be

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt