45. Litografi, Lasse Åberg

Signerad samt numrerad 84/200, 41 x 30 cm.

Varunr 22525

4 Oktober 2015 19:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK 250 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

250 SEK2015-10-04 13:57
200 SEK2015-10-04 19:09
150 SEK2015-10-01 10:57
50 SEK2015-09-25 10:09
50 SEK Startpris

Stadsauktion 4 Oktober 19:00,

Titta gärna hur realtidsauktionen fungerar:
https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk&feature=youtu.be

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.