47. Litografi, Lasse Åberg, "Idrottens svans"

Numrerad samt signerad, 43/300, ej inramad, 43 x 30 cm.

Varunr 22527

4 Oktober 2015 19:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 250 SEK12 00 SEK13 00 SEK

250 SEK2015-10-04 19:11
200 SEK2015-09-27 19:41
100 SEK2015-09-25 13:33
50 SEK Startpris

Stadsauktion 4 Oktober 19:00,

Titta gärna hur realtidsauktionen fungerar:
https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk&feature=youtu.be

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.