4. Lockurnor Dagoty Paris

Ett par, Frankrike 1800-tal, smärre bruksslitage, en med troligtvis senare knopp, en knopp med lagning, höjd 40 cm.

Varunr 24350

15 November 2015 19:00

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK 3 000 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

3 000 SEK2015-11-15 19:00
2 800 SEK2015-11-15 19:00
900 SEK2015-11-14 08:42
700 SEK2015-11-06 12:16
400 SEK2015-11-06 11:44
50 SEK2015-10-31 16:09
50 SEK Startpris

Stadsauktion 15 November 19:00 OBS, våning 2,

Obs, visning samt utlämning på våning 2, ingång baksidan av huset. Dygnet runt på goteborgsauktionskammare.se.och mån 11-19, tis-tor 12-18, samt 11-14 lör i vår lokal på Tillgängligheten 3 i Göteborg. Objekten ställs ut i lokalen för visning senast en vecka innan auktionen.

Titta gärna hur realtidsauktionen fungerar:
https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk&feature=youtu.be

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.