16. Göteborgsstolar 1800-tal

3 st, mahogny samt valnötsrot, bruksslitage

Varunr 26065

24 Januari 2016 19:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK 1 400 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

1 400 SEK2016-01-24 18:36
1 300 SEK2016-01-24 18:38
500 SEK2016-01-24 14:29
350 SEK2016-01-24 09:48
50 SEK2016-01-17 23:21
50 SEK Startpris

Stadsauktion 24 Januari 19:00, OBS våning 2,

Titta gärna hur realtidsauktionen fungerar:
https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk&feature=youtu.be

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.