12. Golvlampa "Staken" Carl Malmsten

Furu, med lagning, smärre bruksslitage

Varunr 29058

17 April 2016 19:00

450 SEK2016-03-30 12:42
400 SEK2016-04-17 19:03
300 SEK2016-04-13 14:05
50 SEK Startpris

Stadsauktion 17 April 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:
Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.goteborgsauktionskammare.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.