39. Matbord

Mahogny, bruksslitage, mindre repor på skiva, med tre iläggsskivor varav en med sarg, diam. 115 cm, ilägg á 55 cm, höjd 74 cm.

Varunr 29105

17 April 2016 19:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 300 SEK1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

300 SEK2016-04-17 19:12
250 SEK2016-04-17 19:12
200 SEK2016-04-17 17:30
150 SEK2016-04-17 19:11
50 SEK2016-04-15 12:12
50 SEK Startpris

Stadsauktion 17 April 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:
Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.goteborgsauktionskammare.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.