7. Stolar

4 st, ek med rygg i teak, sits i flätad rotting, bruksslitage, skador på sits.

Varunr 29107

17 April 2016 19:00

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 350 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

350 SEK2016-04-17 19:01
300 SEK2016-04-17 17:46
200 SEK2016-04-15 11:07
50 SEK2016-04-02 15:29
50 SEK Startpris

Stadsauktion 17 April 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:
Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.goteborgsauktionskammare.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.