7. Hyllsystem, "Royal System", Poul Cadovius

Danmark, teak, 1900-talets senare hälft, bruksslitage.

Varunr 29376

24 April 2016 19:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 950 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

950 SEK2016-04-24 19:01
900 SEK2016-04-24 19:01
850 SEK2016-04-23 20:10
600 SEK2016-04-23 20:03
350 SEK2016-04-20 08:48
200 SEK2016-04-08 22:29
50 SEK2016-04-05 19:16
50 SEK Startpris

Stadsauktion 24 April 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:
Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.goteborgsauktionskammare.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.