5. Byrå, 1940-tal

Björk, delvis bemålad, 3 utdragslådor, saknar nyckel, bruksslitage, 106 x 52, höjd 69 cm

Varunr 31926

14 Augusti 2016 19:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 300 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK

300 SEK2016-08-08 16:45
300 SEK2016-08-14 19:00
150 SEK2016-07-17 08:00
125 SEK2016-08-05 10:43
50 SEK Startpris

Stadsauktion 14 augusti 19:00,

Dygnet runt på goteborgsauktionskammare.se och måndagar 11-19, tis-tor 12-18, samt 11-14 lör i vår lokal på Tillgängligheten 3 i Göteborg. Objekten ställs ut i lokalen för visning senast en vecka innan auktionen.

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.goteborgsauktionskammare.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.