25. Akvarell, Britta Hansson

Monogramsignerad, 24 x 33 cm.

Varunr 32521

28 Augusti 2016 19:00

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 150 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

150 SEK2016-08-28 19:06
125 SEK2016-08-26 16:55
75 SEK2016-08-28 19:06
50 SEK Startpris

Stadsauktion 28 augusti 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.goteborgsauktionskammare.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.