37. Soffa

Omkring sekelskiftet 18/1900-tal, senare klädsel, bruksslitage, längd 190 cm.

Varunr 32550

28 Augusti 2016 19:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 2 000 SEK1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

2 000 SEK2016-08-28 16:45
1 900 SEK2016-08-28 18:01
1 600 SEK2016-08-28 17:24
800 SEK2016-08-28 12:49
125 SEK2016-08-28 00:31
75 SEK2016-08-14 20:34
50 SEK2016-08-09 19:19
50 SEK Startpris

Stadsauktion 28 augusti 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.goteborgsauktionskammare.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt