3. Golvlampa, 3-armad

Mässing, samt svartlackerad metall, smärre bruksslitage, repor, samt bucklor på fot, ej funktionstestad.

Varunr 34063

2 Oktober 2016 19:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK 800 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

800 SEK2016-10-02 19:00
750 SEK2016-10-02 18:52
650 SEK2016-10-02 15:14
500 SEK2016-09-30 09:06
400 SEK2016-09-26 15:33
300 SEK2016-09-17 16:18
200 SEK2016-09-16 14:30
50 SEK2016-09-15 21:27
50 SEK Startpris

Stadsauktion 2 oktober 19:00,

Mån 11-19, tis-tor 12-18, samt 11-14 lör i vår visningslokal på Tillgängligheten 3 i Göteborg.

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.