14. Parti äldre leksaksdjur

Bruksslitage, skador, höjd 10-35 cm.

Varunr 37681

8 Januari 2017 19:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 350 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

350 SEK2017-01-08 19:03
300 SEK2017-01-08 14:14
300 SEK2017-01-08 19:02
100 SEK2017-01-06 10:21
50 SEK2016-12-10 23:43
50 SEK Startpris

Stadsauktion 8 januari 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt