15. Olja på pannå, Nils Asp

Signerad samt daterad -48, 45 x 53 cm.

Varunr 37640

8 Januari 2017 19:00

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 100 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

100 SEK2016-12-22 11:59
75 SEK2017-01-08 17:54
50 SEK Startpris

Stadsauktion 8 januari 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt