24. Parti porslin

England samt Kanton, bruksslitage, nagg, diam. 23-26 cm.

Varunr 37643

8 Januari 2017 19:00

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 50 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

50 SEK2017-01-08 19:04
50 SEK Startpris

Stadsauktion 8 januari 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt