32. Järnsäng

1900-talets början, svartlackerad metall samt mässing, bruksslitage, bredd 125 cm.

Varunr 37663

8 Januari 2017 19:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 1 700 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

1 700 SEK2017-01-08 19:08
1 600 SEK2017-01-08 19:08
1 400 SEK2017-01-08 19:07
1 100 SEK2017-01-08 15:16
800 SEK2017-01-07 23:32
750 SEK2017-01-07 18:28
250 SEK2017-01-06 12:35
50 SEK2016-12-21 16:17
50 SEK Startpris

Stadsauktion 8 januari 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt