128. Parti kaffekannor, bl.a. Rörstrand

3 st Rörstrand samt en Tyskland, slitage på dekor, mindre nagg förekommer, höjd ca 20 cm.

Varunr 38396

22 Januari 2017 19:04

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 50 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

50 SEK2017-01-14 23:17
50 SEK Startpris

Stadsauktion 22 Januari 19:00,

Förhandsbudgivning pågår till 19.00, sedan tar realtidsauktionen över.
Vill du veta mera om realtidsauktioner klicka länken nedan:
Till filmen

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.